امـروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
صفحه اصلی درباره همایش پیام دبیر اجرایی همایش
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

پیام دبیر اجرایی همایش:


با نام و یاد خدا و عرض سلام و ارادت خدمت همه همکاران گرامی


سعادت با من یار بود که امسال و پس از سه سال دوری از همایش‌های سالیانه انجمن، مجددا در خدمت کمیته همایش و عزیزان یاری‌رسان کمیته‌های علمی و اجرایی باشیم.
در سه سال گذشته این زحمت بر دوش همکار ارجمند جناب آقای دکتر رحیم‌نیا قرار داشت و ایشان به خوبی این مهم را به انجام رسانیده بود. امسال هم تا نیمی از راه را وی انجام داد و به دلیل ضرورت مسافرت، بنده متقبل بقیه امور شدم.
همانگونه که همگان مطلع هستید برگزاری همایش سالیانه انجمن در طی چهار روز نیازمند چند ماه فعالیت مستمر تعداد زیادی از همکاران گرامی در کمیته همایش، پرسنل سخت‌کوش دفتر، خانم‌ها خلفی و نیستانی و هم‌چنین کمک اجرایی جناب آقای دکتر فردوسی و همکاران ایشان بوده و هست.
امسال به دلیل شرایط خاص و سخت اجتماعی و اقتصادی متاسفانه تعدادی از شرکت‌های دارویی از حضور فعال و گرفتن غرفه انصراف دادند.
میهمانان خارجی کمتری نسبت به سالهای قبل داریم و در بخشی از هزینه‌های جانبی صرفه‌جویی شده است. در عین حال که جنبه‌های علمی و اجرایی همایش و حمایت‌های صنفی بهای بیشتری داده شده است.
سی و پنجمین همایش از ۲۶ تا ۲۹ مهرماه همانند سالهای قبل در مرکز همایش‌های بیمارستان میلاد صبح و بعدازظهر در ۴ سالن برگزار می شود. پارکینگ برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است و انتظار میرود همکاران روانپزشک و دستیاران محترم بطور فعال در این همایش حضور بهم رسانند.
در پایان از سرکار خانم دکتر مریم رسولیان،‌ ریاست محترم انجمن،‌ آقای دکتر احمد جلیلی، ریاست محترم کمیته همایش، سرکار خانم دکتر کتایون رازجویان دبیر محترم علمی همایش و کلیه همکاران عضو کمیته همایش جهت هماهنگی‌های انجام شده قدردانی می‌نمایم.


دکتر پرویز مظاهری- قائم‌مقام دبیر اجرایی