امـروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
صفحه اصلی درباره همایش درباره همایش
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

درباره همایش
این همایش، سی و پنجمین همایش سالانه  انجمن علمی روان پزشکان ایران است که با هدف آشنایی بیشتر با آخرین دستاوردهای علمی دنیا، معرفی نتایج پژوهش‏های داخلی  و ارتقاء فعالیت های علمی متخصصین بر أساس یافته های مبتنی بر شواهد برگزار می شود. همایش‏های سالانه که همزمان با هفته بهداشت روان در تهران برگزار می شوند یادگاری پرارزش از بنیانگذاران انجمن هستند که بازآموزی و حفظ موجودیت انجمن را در قالب همایش‏ها مدنظر داشتند.
تاریخ برگزاری این همایش از ۲۶ الی ۲۹ مهرماه سال ۱۳۹۷ و به مدت ۴ روز پیاپی است. در این همایش موضوعات مختلف روان پزشکی در سه قالب سخنرانی، سمپوزیوم و پانل ارائه می شوند. خلاصه مقاله های علمی ارسال شده نیز پس از پذیرش توسط کمیته علمی همایش به دو صورت سخنرانی یا پوستر مطرح خواهند شد. کارگاه های تخصصی نیز در ساعات عصر روزهای همایش به صورت کار گروهی برگزار خواهند شد. ثبت نام، ارسال مقالات و درخواست سمپوزیوم و کارگاه نیز در سایت همایش امکان پذیر است.
جوایز ویژه همایش امسال، جایزه استاد داویدیان و جایزه افشین یداللهی با هدف ارج نهادن به فعالیت های برجسته روان پزشکان جوان  و همچنین غیر روان پزشکانی که در مسیر اعتلای سلامت روان اقدام به سزایی داشته اند خواهد بود.
مطابق هر سال در انتهای همایش گواهی حضور همراه با امتیاز بازآموزی جهت شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.