مهلت ارسال آثار این بخش تا 31 مرداد 98 می باشد

 

چهارمین دوره جایزه استاد دکتر داودیان همزمان با برگزاری سی و ششمین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران در مهرماه سال ۹۸ اهدا خواهد شد.

شرایط شرکت کنندگان
– دستیاران و روان‌پزشکان جوان (روان‌پزشک جوان، روان‌پزشکی است که بیش از ۵ سال از دانش‌آموختگی او نگذشته باشد.)
تبصره‌ی یک: برگزیدگان سه دور پیشین جایزه، نمی‌توانند در این دور شرکت کنند. اما کسانی که شرکت کرده و حائز رتبه نشدند می‌توانند مجدداً شرکت نمایند.
تبصره‌ی دو: در این دور دانشجویان پزشکی و دانش آموختگان و دانشجویان سایر حرفه‌های سلامت روان چون پرستاری و کاردرمانی مستقلا امکان شرکت در داوری را ندارند، اما کارهایی که به شکل گروهی ارائه گردد و در آن از سایر حرفه‌ها نیز حضور داشته باشند امتیاز بالاتری خواهد گرفت.

موضوع جایزه
انتظار می‌رود شرکت کنندگان، ضمن توصیف یک نابسامانی، مشکل یا کمبود در بیمارستان محل آموزش، شهر محل خدمت و یا جامعه‌ی پیرامونشان، راه حل خود را در قالب یک پروژه پیشنهاد دهند. موضوعات زیر در اولویت خواهند بود:

🔻ارائه مدل نوآورانه و موثر در آموزش دوره‌ی دستیاری/کارورزی/ کارآموزی ( ترجیح با اجرای مدل و ارائه نتایج کار است.)

🔻طراحی و اجرای یک مدل مبتنی بر شواهد از سیستم ارائه‌ی خدمت به بیمار و خانواده (مبتنی بر جامعه) با ارائه‌ی نتایج کار

🔻طراحی و اجرای پویش (کمپین ) در رابطه با سلامت روان (افزایش آگاهی عمومی، دریافت حمایت و …)

نحوه‌ی داوری و اعطای جایزه
– از برگزیدگان انتظار می‌رود کار خود را در قالبی که به زودی از طریق همین کانال و کانال و سایت انجمن علمی روان‌پزشکان ایران ارائه می‌شود عرضه نمایند. همچنین شرکت کنندگان باید برای کارهایی که اجرا شده باشد تاییدیه از مدیر گروه آموزشی، یا رئیس بیمارستان و یا بالاترین مقام مسئول موسسه یا دستگاهی که کار در قالب آن انجام شده ارائه نمایند. به‌علاوه همراه با مدارک فوق، ارائه‌ی رزومه‌ی شرکت کننده نیز الزامی است.
انتخاب برگزیدگان توسط هیات داوران و با لحاظ مدارک فوق و مشاهده‌ی ارائه‌ی شفاهی شرکت کننده در جریان همایش سالانه صورت خواهد پذیرفت.
– جایزه ۲ برگزیده خواهد داشت و به هر برگزیده یا گروه برگزیدگان مبلغ ۴۰ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.
– در این دور شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت با ارائه‌ی طرح خود، حمایت مالی خیرین سلامت را جهت راه اندازی، ادامه و گسترش طرح خود کسب کنند.

اعضای هیات داوران دور چهارم جایزه‌ی استاد داویدیان:
دکتر ربابه مزینانی
دکتر سید کاظم ملکوتی
دکتر مژگان خادمی
دکتر بهرنگ شادلو
دکتر فرزین رضاعی