📋پایان مهلت دریافت مقالات و سمپوزیوم‌ها

مهلت دریافت مقالات و پیشنهاد سمپوزیوم‌ها و کارگاه‌ها ساعت ۲۴ روز ۱۵ تیرماه نود و هشت به پایان رسید و این مهلت تمدید نخواهد شد.
تنها استثنا برای سمپوزیوم‌های دستیاری بود که تا پایان روز ۲۷ تیرماه ۹۸ فرصت داشتند.

البته مهلت دریافت پیشنهادها برای جایزه‌ی استاد دکتر داویدیان که تا پایان روز ۳۱ مرداد ۹۸ می‌باشد.


 

📋 اعلان مهم کمیته‌ی علمی همایش در مورد داوری‌ها

با توجه به آن که تعدادی از داوران محترم، تقاضای زمان بیش‌تری برای داوری مقالات یا سمپوزیوم‌های ارسال شده جهت بررسی را داشتند، مهلت داوری تا تاریخ ۲۵ مرداد ۹۸ تمدید گردید. از این رو برنامه‌ی علمی همایش تا تاریخ اول شهریور ۱۳۹۸ اعلام خواهد گردید.


📋 یادآوری خیلی مهم
برای شرکت‌کنندگان در جایزه‌ی استاد داویدیان

کسانی که خود را نامزد دریافت چهارمین جایزه‌ی استاد داویدیان می‌نمایند و کارها یا ایده‌های خود را جهت داوری ارائه می‌کنند حتماً باید بسته به محل فعالیت خود تاییدیه‌‌ای مبنی بر انجام کار یا تدوین ایده توسط خود را با امضای مدیر گروه روان‌پزشکی دانشگاه، رئیس بیمارستان یا رئیس مرکز بهداشت همراه با پیشنهاد خود به دبیرخانه‌ی سی‌ و ششمین همایش سالیانه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران ارسال نمایند.

 


📋 دکتر مسعود احمدزاد اصل روان‌پزشک ایرانی که مدتی است در خارج از کشور زندگی می‌کند به عنوان مشاور، کارگروه علمی همایش سی و ششم را همراهی خواهد کرد. برای اولین بار و با ابتکار دکتر احمدزاد، آیین نامه‌ی اعلام تعارض منافع در این همایش اجرا خواهد شد و سخنرانان باید پیش از سخنرانی خود هرگونه تعارض منافع احتمالی را بیان کنند.
آیین‌نامه‌ی اعلام تعارض منافع به زودی به اطلاع سخنرانان همایش خواهد رسید.

 


📋 تازه‌ترین جلسه‌ی کمیته‌ی همایش انجمن علمی روان‌پزشکان ایران به منظور تدارک سی و ششمین همایش در تاریخ دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ برگزار شد. در این جلسه بیش‌تر به امور اجرایی همایش پرداخته شد. در ادامه نیز دبیر علمی گزارشی از روند داوری مقالات و سمپوزیوم‌ها ارائه نمود. در همایش سال جاری هر مقاله را سه تا پنج داور و هر سمپوزیوم را دست کم سه داور ارزیابی خواهند کرد.

 


📋 شیوه‌ی داوری و انتخاب سمپوزیوم‌های سی و ششمین همایش سالانه

#دکترامیرحسین جلالی‌ندوشن. دبیر علمی

چنان‌که در گزارش‌های پیشین آمد با وجود آن‌که برنامه‌ی نهایی سی و ششمین همایش ظرفیت حداکثر ۱۴ تا ۱۵ سمپوزیوم را دارد اما بیش از ۳۵ سمپوزیوم از طرف همکاران پیشنهاد شده است. در نتیجه کار داوری منصفانه و انتخاب درست و دقیق از میان این تعداد زیاد، کاری است دشوار و با ظرافت
از این‌رو از همکار محترم جناب دکتر کاوه علوی خواستم مسولیت بخش داوری سمپوزیوم‌ها را پذیرا شوند، که با لطف پذیرفتند.
دکتر علوی از میان اعضای کمیته‌ی علمی اعضایی را به عنوان کمیته‌ی داوری سمپوزیوم‌های ارائه‌شده به کنگره معرفی نمود.
اعضای این کمیته‌ی ۱۵ نفره با این هدف تعیین شده‌اند که هر سمپوزیوم توسط ۳ نفر ارزیابی شود و هر نفر ۶ سمپوزیوم را داوری کند. ضمنا افرادی که با علامت * مشخص شده‌اند، به‌عنوان کمیته‌ی مرکزی انتخاب شده‌اند تا به همراه دبیر علمی تصمیم‌گیری نهایی بر عهده‌ی آن‌ها باشد.

۱. دکتر مژگان خادمی
۲. دکتر فرزین رضاعی
۳. دکتر یوسف سمنانی
۴. دکتر مرتضی نخستین *
۵. دکتر آذرخش مکری
۶. دکتر کاوه علوی*
۷. دکتر شیوا ثریا
۸. دکتر محمدتقی یاسمی *
۹. دکتر زهرا میرسپاسی
۱۰. دکتر آفرین رحیمی موقر
۱۱. دکتر کتایون رازجویان
۱۲. دکتر شهاب شیرخدا
۱۳. دکتر آرش میراب‌زاده*
۱۴. دکتر محمدرضا خدایی
۱۵. دکتر مریم رسولیان*

 


📋 برای اولین بار آیین نامه‌ی اعلام تعارض منافع در همایش سی و ششم تدوین شده و اجرا خواهد شد و سخنرانان باید پیش از سخنرانی خود هرگونه تعارض منافع احتمالی را بیان کنند.
آیین‌نامه‌ی اعلام تعارض منافع را می‌توانید مطالعه کنید.

آیین‌نامه‌ی اعلام تعارض منافع